Styrelse för GNK 2021

 

Nicole Norrestad Bengtsson
Ordförande
0708-431650
nicole@gallstao.info

 

Magnus Tüll
Vice ordförande
Stormansgränd 24
070-769 61 31
magnus@gallstao.info


Christoph Haeberlein
Ledamot
Häggvägen 3
070-697 32 84
christoph@gallstao.info


Bibbi Bodesjö


Ledamot


Aspvägen 3
bibbi@gallstao.info

Bobo Tennmark


Ledamot
Aspvägen 5
bobo@gallstao.info

John Håkansson
Suppleant
Herredagsvägen 4 A
070-337 76 16
john@gallstao.info 

Anki Olofsson
Suppleant
Bokvägen 17 B
073-356 03 39
anki@gallstao.info

 

Revisorer
Christer Wåhlander

Anna Malmros

 

Valberedning
Dag Malmros
Sven Coenen

 

Postadress

Gällstaö Natur och Kulturförening
Box 53
178 21  Ekerö

 

Org.nummer: 815200-0538

Bankgironummer: 5331-8101

Swish: 1230989608

E-postadress för pdf-fakturor (enbart fakturor): gallstaonaturochkulturforening_6031@blarkiv.se

E-postadress för att registrera medlemskap i GNK: linda.kempe@optimeraekonomi.se



Gällstaö finns även på Facebook.

Gällstaö finns även på Twitter.

 

NYHETSBREV

Vill du få nyhetsbrev från Gällstaö Natur och Kulturförening, GNK, så anmäl dig på webbadressen: http://eepurl.com/chikz9

Du får också gärna höra av dig om du har frågor, synpunkter eller idéer!

Vi är i stort behov av eldsjälar som kan tänka sig att vara med och hjälpa till och driva och utveckla vår verksamhet.

Enklast är det om du ringer någon av oss i styrelsen direkt, eller skickar oss ett mail till info@gallstao.info eller genom att fylla i formuläret nedan. 



 

Ditt namn

Din e-post

Ditt meddelande